Potravinové sbírky

Sbírka potravin duben 2022

Letos jsme se do celostátní Sbírky potravin zapojili poprvé. Jarní kolo sbírky se uskutečnilo v sobotu 23. dubna a dostali jsme přidělenu prodejnu Billa v Kamenici (u Jílového u Prahy). Rozdělili jsme se na čtyři skupiny a v průběhu dne jsme se střídali. Vždy jeden až dva dobrovolníci oslovovali lidi před prodejnou a rozdávali letáky. Další většinou dva odebírali nákup od dárců a ukládali za pokladnami vše do krabic, které při vystřídání odváželi do našeho charitního skladu. Byli jsme velmi mile překvapeni štědrostí dárců. Potraviny a drogerii, které jsme při této sbírce vybrali, jsme použili na pomoc potřebným v našem regionu.

Sbírka potravin listopad 2022

V sobotu 12. listopadu jsme opět dostali přidělenou nám již od jara známou prodejnu Billa v Kamenici a opět jsme postupovali jako na jaře.

Sbírka potravin duben 2023

Sbírka potravin se konala v sobotu 22. 4. 2023 od 8:00 do 18:00 hodin, a tentokráte jsme dostali přidělenou prodejnu BILLA v Letech, za což jsme byli velmi rádi, že budeme vybírat přímo v našem regionu.

Sbírka potravin listopad 2023

V sobotu 11. listopadu od 8 do 18 hodin dobrovolníci Farní charity Řevnice vybírali potraviny a drogerii v prodejně PENNY v Řevnicích. Moc Vám všem, kteří jste přispěli ve Sbírce potravin, děkujeme. Jste skvělí, máme zásoby pro pomoc potřebným v našem regionu. Také moc děkujeme skautům ze Všenor, kteří nám při Sbírce pomáhali.

Sbírka potravin duben 2024

Potraviny a drogerii určené pro lidi v tíživé životní situaci v našem okolí, budou dobrovolníci naší farní charity vybírat

v sobotu 13. dubna 2024 od 8:00 do 18:00 hodin v prodejně LIDL v Letech.

Za pokladnami darujte potraviny a drogerii dobrovolníkům, poznáte je snadno podle zelené zástěry s logem sbírky.

Prosíme, přijďte pomoci potřebným lidem v našem okolí, pro které je výtěžek této sbírky určen (matky s dětmi, staří a nemocní lidé).